Ataşehir Temizlik

Ataşehir Temizlik firması olarak ekibimizle beraber İstanbul’un gözde ilçelerinden Ataşehir’de her bölgeye temizlik hizmeti götürmekteyiz. Armador Temizlik hijyenik yaşamın adresi sloganı ile 22 yıl boyunca bölgede sürekli hizmet vermekteyiz ve hizmete devam ediyoruz. Firmamızın birçok temizlik hizmeti mevcuttur, bu hizmetler hakkında kısa bilgiler vererek bizlere nasıl ulaşabileceğiniz hakkında da bilgiler verelim.

Firmamızın bünyesinde çalışmakta olan tecrübeli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile birlikte ev, ofis, şirket, halı ve koltuk temizliği, dış cephe temizliği gibi yaşama alanlarında sunulan hizmetlerin yanı sıra bakım hizmetlerimizde mevcuttur. İnşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bahçe ve bitki bakımı, endüstriyel temizlik gibi birçok hizmet bu kategori içerisinde değerlendirilmektedir. Firmamızın temizlik seçenekleri, temizlik yapılacak alana göre değişiklik gösterebilir. Buharlı temizlik bu seçeneklerden birisidir, müşterilerimizin isteğine göre bu seçeneği sunuyoruz antibakteriyel bir ortamın sağlanması için eşsiz bir seçenektir. Ataşehir temizlik firması olarak bu hizmetleri ilçe içindeki bütün noktalara götürmekteyiz.

Firmamızın bünyesinde çalışmakta olan ekibimizin her bir elemanı işinin ehli olup gerekli eğitimleri almıştır. Sertifikalı eğitimlerden geçen elemanlarımızın daha iyi hizmet verebilmeleri için belli süre zarflarında eğitimlerden geçirilmeleri de bunların içindedir.

Firmamız Ataşehir temizlik olarak kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlarda hizmet vermek politikası içerisinde çalışmaktadır. Bizlere ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünü ziyaret edebilirsiniz, irtibat formunu doldurabilirsiniz ya da ana sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.