İlaçlama Hizmetleri

İlaçlama hizmetleri aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır:

Haşere ile mücadele

Fare ve diğer sürüngenlerle mücadele

Korunma Hizmetleri

İLAÇLAMA HİZMETİ PRENSİP VE STANDARTLARI :

İlaçlama hizmeti aşağıda prensipler dahilinde standartlar oluşturularak gerçekleştirilir :

Eleman organizasyonu : Tüm İncelenmeler programlama ve kimyasal seçimleri uzman ziraat mühendislerimizce yapılmaktadır.Uygulama ziraat mühendislerimiz eğitilmiş ehliyetli elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Eleman eğitimi : Büyük projeler için istihdam edilecek devamlı aynı projede çalışacak elemanlar ziraat mühendislerimizce eğitilmekte ve yeni kimyasallar ile ilgili gerekli seminerlere gönderilmektedir.

Eleman kıyafeti : İlaçlama hizmetine uygun iş elbiseleri hazırlanarak, elemanların kullanılması sağlanır.

Eleman Özgürlük hakları: Hizmet kalitesinin en önemli etkeni eleman motivasyonu ve güvenidir. Bunun bilincinde olan ARMADOR, elemanlarının her türlü özgürlük haklarını eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Kimyasal : Tüm kimyasal ilaçlar,WHO , TSE, ISO standartlarına uygun ürünlerden seçilmekte hassas bölgeler için özel ürünler kullanılmaktadır.

Makine : Gerekli ilaçlama makine ve cihazları (pompa, sisleme makinesi vb.) belirlenir, projelendirilmesi, temini ve kullanımı gerçekleştirilir.

Ekipman : İlaçlama hizmetlerinde kullanılacak, ekipman (tuzak, kapan, vb.)temin edilerek kullanımı sağlanır.

Kontrol : yapılan organizasyona göre işyerinden ve merkezinden iyice kontrol yapılarak çizelge ve planlar projeye aktarılır ve raporlandıktan sonra uygulamaya geçilir.