Kadıköy Temizlik

Armador Temizlik firması olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve bilgiyle birlikte Kadıköy’deki bütün alanlarda temizlik hizmeti sunmaktayız. Göztepe, Haydarpaşa, Hasanpaşa gibi Kadıköy’e bağlı ve birçok başka semtte hizmet vermekte olan Kadıköy temizlik firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kurulmuş bir müessesedir. Birçok hizmet sunmakta olan firmamız büyük yapılardan küçük yapılara kadar birçok alanda temizlik hizmeti sunabilecek kapasiteye sahiptir. İş yerlerinden evlere kadar villa gibi özel mülklere de hizmet götüren firmamız kaliteli ekipmanlarının yanı sıra bu ekipmanları nasıl kullanacağını bilen profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Kadıköy temizlik firmamız bünyesinde bütün semtlere götürdüğümüz hizmetler içerisinde buharlı temizlik gibi önemli bir hizmeti de sağlamaktayız. Buharlı temizlik son zamanlarda en çok önem verilen temizlik çeşitlerinden biri olmuştur. Sağladığı temizlik koşulları, kolay uygulanabilir temizlik ekipmanları ile bu hizmetimiz uygun koşullarla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Halı ve koltuk temizliği gibi hizmetlerde sunmakta olan firmamız bu hizmetler için özel makinalardan faydalanır, özellikle müşterilerimizin halılarına verdiği önemi dikkate alarak kaliteli hizmet için makinalarımızın sürekli olarak bakımı sağlanmaktadır. Ayrıca temizlik yöntemlerimizde kullanılan temizlik elemanlarımız doğal malzemelerden sağlanmaktadır. Doğal yöntemlerle temizlik hizmetinin yanı sıra, endüstriyel temizlik, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi hizmetlerimizde mevcuttur.

Firmamızın Kadıköy temizlik olarak sunduğu bu hizmetlerden faydalanmak için bizlere telefon yoluyla ya da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.