Ofis ve Büro Temizliği


Ofis Kat Arabası
Yüksek özellikli polipropilen malzemeden üretilmiştir. Arzu edilirse ek vagon ilave edilebilir. Değişik çöp tipi için üzerinde iki adet çöp torbası taşımaya uygun germe çubukları ve kapağı vardır. Islak silme yöntemi için idealdir. Üzerinde çift kovalı pres ve farklı kullanımlar için kovalar bulunmaktadır. Sap tutucu gibi pek çok aksesuar geçme şeklinde monte edilmiştir.
Hijyen Kat Arabası

Yüksek özellikli polipropilen ve %100 çelik parçalardan imal edilmiştir. Arzu edilirse ek vagon ilave edilebilir. Nemli silme (rasant) yöntemi için idealdir. Özellikle hastanelerde yüzeylerin dezenfeksiyon işlemlerinde büyük kolaylık sağlar. Değişik çöp tipi için üzerinde iki adet çöp torbası taşımaya uygun germe çubukları ve kapağı vardır. Sap tutucu gibi pek çok aksesuar geçme şeklinde monte edilmiştir.


Çift Kovalı Pres

Tamamı yüksek özellikli plastikten imal edilmiş pres, taşıyıcı araba, 18lt kırmızı ve mavi kovadan oluşmaktadır. Tekerlekleri 75 mm çapında, iplik sıkışmasına karşı korunmalıdır. Ağırlığı yaklaşık 10 kg'dır.

Tek Kovalı Pres

Tamamı yüksek özellikli plastikten imal edilmiş pres, taşıyıcı araba, 6 İt kırmızı ve 18 İt mavi kovadan oluşmaktadır. Tekerlekleri 75 mm çapında, iplik sıkışmasına karşı korunmalıdır.


Çift Kovalı Pres ve Rasant® Xpress Yan Rafı

Ofis kat arabası, çiftkovalı pres ve rasant xpress'le uyumludur. Deterjan, bez yedek yada kirli mop koymak için uygundur.

ileri