Temizlik Hizmetleri

DOĞRU İŞE DOĞRU İNSANI SEÇMEK

● Temizlik Firması olarak en iyi fiyata en iyi hizmeti servislerimizle destekleyerek lider bir sözleşmeli hizmet firmasıyız.

● Mükemmel bir müşteri portföyüne sahibiz çünkü yılın 365 günü kesintisiz yüksek kalitede hizmet standartları sağlıyoruz.

● Yüksek kalitede hizmete uygun fiyatta çevre dostu ürünler kullanarak sağlıyoruz.

● Henkel ve Johnson Diversey eğitim dersleri kendi konusunda temizlik eğitimleri almaktadır.

● Motivasyonu yüksek bir çalışma ekibine sahibiz. İşçilerimize gerekli destek ve eğitimi iyi çalışma koşulları içinde vererek sağlıyoruz.

● Firmamız denenmiş test edilmiş güvenli audit sistemleri uygulayarak işçi özlük haklarına uygun hareket etmektedir.

● İş anlaşmalarımız profesyonelce yapılmakta ve önce müşterinin memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır.

● Firmanızın bünyesine uygun esnek paket programlarımız mevcuttur.

● Ofis temizliğinde uniformalı, takım ruhuna sahip, hijyen standartlarına uygun çalışan bir ekibe sahibiz.

Ofisinizin temizliğini garanti eder, lekesiz ve hijyenik bir temizliği şirketinize sağlarız.

Sizin işiniz bizim içinde önemlidir, sizin temizlik ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarız.

● Bizi aradığınız anda ne tür temizlik ihtiyacı gerektiğini sorarız, gerekirse temizlik yapılacak alan için ücretsiz keşif hizmeti sağlarız.

● Temizlik operasyonu sorumlusu arkadaşımız, temizlik yapılacak alanla ilgili gerekli, notları alır, her köşesi en ince ayrıntısına kadar incelenir.

● Sizinle gerekli görüşmeyi yaparak sizin aklınızda şüphe bırakmayacak tüm ayrıntıları liste halinde size bildirir.

● Keşif sonunda bir temizlik teklifi hazırlanır ve size yapılacak işlemler ve fiyat bildirilir.

● Daha detaylı bilgi için hizmet sayfamızı kontrol ediniz.

● Temizlik kalitemiz bizim özgüvenimizdir.

● İstanbul da bir temizlik şirketi olarak sayılı temizlik şirketleri arasında, kalite ve dürüstlükten ödün vermeyen bir organizasyona sahibiz.

● Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına ilgiyle yaklaşırız, en küçük işten en büyük işe kadar aynı titizlikte kaliteli malzeme ve teknolojik hizmetle, temizlik yapılacak alanlarda kullanacağımız temizlik malzemeleri işin yapısına göre değişir.

● Profesyonel ve mükemmeliyetçi yaklaşımımızla tüm temizlik alanlarında işinizde performans artışı ve iş üretkenliğinizin gelişimine destek sağlarız.

● Temizliğe başladığımız andan itibaren en iyi sonucu elde edebilmek için gerekli denetimler tarafımızdan sağlanır.

● Biz temizlik firması olarak temzilik hizmetinde en iyi metodları en yeni teknolojiyle birleştirerek hizmeti daha kaliteli ve daha uygun şekilde sağlarız.

GÜNLÜK TEMİZLİK

Okullarda, bürolarda ve benzeri halka açık dairelerde günlük temizlik, bakım parlaklık ve hijyen öngörülür. Bu tür alanlarda sizlere en iyi hizmeti sunmaya önem verdik. Günlük temizlikleriniz en modern araç ve gereçlerle sizlere en iyi temizliği profesyonelce sunulacaktır. Armador olarak sizlere en iyi ve en hesaplı en uygun hizmeti en kısa sürede daha çok iş sunmayı hedefliyoruz. Günlük temizlik konusunda bütün sorunlarınızı bizle paylaşabilirsiniz. Uzman ve profesyonel kadromuz sizlere gereken her türlü konuda yardımcı olacaktır.

CAM TEMİZLİĞİ

Her çeşit cam temizliği tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği ( çerçeve çeşidine göre bakımı ) bölme camların temizliği cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği. Bütün yukarıdaki adı geçen cam temizleme deneyimli, uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir, camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en kısa detaylarına kadar bilgilendiriyoruz. Sizlere en temiz en hesaplı ve profesyonelce temizliği sunacağımıza garanti veriyoruz.

HALI TEMİZLİĞİ

Halı temizliği firmamız tarafından çeşitli metodlar kullanılarak yapılmaktadır. Temizleme yöntemi halının cinsine, kirlilik derecesine, kullanım durumuna göre seçilebilir. Bunun için aşağıda belirtilen yöntemler kullanılır.

BÜRO TEMİZLİĞİ

Büro ve işyerlerinizin temizliğini özenle ve profesyonelce günlük olarak yapmaktayız.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Endüstri temizliği alanında fabrikaları, üretim makinelerini ve depoları özenle temizliyoruz. Üretim alanlarının yer temiziliği, bakımı, makinelerin yağlardan arındırılması-bakımı ve temizliği, Tabiki endüstri alanında ulaşım araçlarınızı ( otobüs, tren, uçak ve ticari araçlar ) standartlara göre tarafımızdan özenle temizlenmektedir. Hastane vb. türlü iş yerlerinizi hijyenik temizlemek en büyük sorumluluk ve görevimizdir. Restaurant, kantin, mutfak gibi temiz olması gereken alanlarda, hijyenik ortamı ARMADOR olarak sizlere sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik, ekibimiz tarafından en ince ayrıntıları geçmeden özenle temizliyoruz. Bahçe ve otoparkalarınızın temizliği, bakımı, onarımı ve çimenlerinizin biçilmesi ve bakımı ARMADOR olarak kusursuzca sizlere sunuyoruz.